KAYSERİ MELİKGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Eğitmenleri

 

FATİH EĞİTMENLERİ

İrfan DEMİRİrfan DEMİR

irfandemir@meb.gov.tr

Eğitimde Fırsatları Artırma ve Teknolojiyi İyileştirme Harekatı (FATİH) Projesi Bileşenlerinden biri olan "Öğretmenlerin Hizmetiçi Eğitimi" bileşeni kapsamında "FATİH Projesi - Eğitimde Teknoloji Kullanımı Kursu" eğitmenleri olarak yetiştirilen Fatih Eğitmenleri tarafından Proje kapsamında tüm öğretmenlerimize "FATİH Projesi - Eğitimde Teknoloji Kullanımı Kursu" eğitimlerinini vermeleri hedeflenmiştir.

Fatih eğitmenleri proje kapsamında ilçelerinde yapılacak olan eğitimlerin planlanması ve uygulanması ile ilgili işlerin yürütülmesi, koordinasyonu işlerinde Eğitimde FATİH Projesi´inden sorumlu müdürü yardımcısı/şube müdürü sorumluluğunda çalışırlar.

Ayrıca İlçe Formatörleri İl Eğitici Formatör Öğretmenler komisyonuna bağlı olarak görev yapar.

a- İlçesinde Bilgisayar Laboratuar Okulları bulunan okulların isimlerini ve donanımlarının her öğretim yılı başında tespitini yapar. Donanım, yazılım,bakım ve onarım gibi ihtiyaçları ile ilgili tespitler yapar.

b- İlçelerinde görevli öğretmenlere yönelik hizmetiçi eğitim ihtiyaçlarını tespit eder. İl eğitici formatörlerine bu ihtiyaçları bildirir.

c- İlçe koordinatör öğretmenleri okul temsilci formatörlerinden gelen raporları kendi raporlarına ekleyerek il eğitici formatör komisyonuna sunarlar.

 Yüksel AYDINYüksel AYDIN

yukselaydin@meb.gov.tr

 

Kılıçaslan Mah.Kızılırmak Cad.No 2 Melikgazi/KAYSERİ - 0352 233 28 69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.