KAYSERİ MELİKGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kayseri Mesleki ve Tek.And.Lisesinin Başarısı

İlçemize bağlı Kayseri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi 02-03 Ağustos 2014 tarihlerinde Ankara ili Gölbaşı ilçesinde yapılan 2014 Türkiye Milli Model Uçak Serbest Uçuş Şampiyonası´nda F1H kategorisi Genel Klasman ve Junior dallarında ferdi ve takım şampiyonu olarak 4  birincilik kupası ve 8 birincilik madalyası almışlardır. Başarılı olan öğrencilerimize Melikgazi Kaymakamı Erkaya YIRIK ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Tuncay DEMİR madalya ve ödüllerini takdim etmişlerdir. Kayseri Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde görevli idareci, öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
Kayseri Mesleki ve Tek.And.Lisesinin Başarısı

Kayseri Mesleki ve Tek.And.LisesiKayseri Mesleki ve Tek.And.LisesiKayseri Mesleki ve Tek.And.LisesiKayseri Mesleki ve Tek.And.LisesiKayseri Mesleki ve Tek.And.LisesiKayseri Mesleki ve Tek.And.LisesiKayseri Mesleki ve Tek.And.LisesiKayseri Mesleki ve Tek.And.Lisesi

Kılıçaslan Mah.Kızılırmak Cad.No 2 Melikgazi/KAYSERİ - 0352 233 28 69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.