KAYSERİ MELİKGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Bayramlar sevgi ve kardeşlik, birlik ve beraberlik, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en coşkulu bir şekilde ortaya çıktığı günlerdir. Bayramlar bireyleri aynı düşünce ve duyguda buluşturmakta, gönülleri yakınlaştırarak kişisel çekişmelerin, dargınklıların ve kırgınlıkların unutulmasına, kardeşlik ve iyilik duygularının yeşermesine vesile olmaktadır.
Kurban Bayramınız Kutlu Olsun

Bu özel günleri dayanışma ruhumuzu pekiştirecek bir fırsat olarak görmeli, bu bayramı sadece kendimiz ve ailemiz için yaşamamalıyız. Çevremizdeki yoksulları, hastaları, öksüz ve yetimleri, düşkün ve yaşlıları, engellileri, şehit ailelerini ve gazilerimizi, ilgiye muhtaç herkesi ziyaret ederek onlarla bayram sevincini paylaşmalıyız.


 

Bu duygu ve düşüncelerle tüm camiamızın ve aziz milletimizin Kurban Bayramını gönülden tebrik ediyor, daha nice bayramlara hep birlikte sevdiklerinizle, sağlık, huzur ve mutluluk içerisinde erişmeyi temenni ediyorum.

 

Tuncay DEMİR
İlçe Milli Eğitim Müdürü

Kılıçaslan Mah.Kızılırmak Cad.No 2 Melikgazi/KAYSERİ - 0352 233 28 69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.