KAYSERİ MELİKGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Melikgazi Belediyesi Erasmus Projesi

Melikgazi Belediyesi İlkokulumuz  proje ekibi ;Ulusal Ajans tarafından  yürütülmekte olan Erasmus+ Ana Eylem 1 Okul Eğitimi Personel Hareketliliği faaliyeti kapsamında yedek listede yer alan 2015-1-TR01-KA101-016299 numaralı projemizi  kabul edilmiş olup Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı IPA IV İnsan Kaynaklarının Geliştirilmesi Operasyonel Programı kapsamında hibe almaya hak kazanmıştır. 
Melikgazi Belediyesi Erasmus Projesi

´0-10 yaş çocuk eğitiminde drama metodu’ projesi  0-10 Yaş Çocuk Eğitimlerinden sorumlu  ilkokul ve Anaokul öğretmenlerini kapsamaktadır. Projemiz, okulumuzdan seçilecek 14 eğitimcinin  Hollanda’da 10 gün süre ile kurs faaliyetlerini ve yerleştirildikleri kurumlarda yapılan uygulamaları gözlemlemelerini içermektedir.Katılımcılarımız edindikleri bilgi ve tecrübeleri önce okuldaki meslektaşları daha sonra da il genelinde istekli öğrenmenlerle çalıştay ve hizmetiçi eğitim yolları ile paylaşacaklardır. Bu sayede gerek okulumuzda gerekse ilimizde ve ülkemizde eğitim öğretime yeni bir yaklaşım getirmeyi umuyoruz.

Kılıçaslan Mah.Kızılırmak Cad.No 2 Melikgazi/KAYSERİ - 0352 233 28 69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.