KAYSERİ MELİKGAZİ İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şaban Fazlıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ödül Töreni

İlçemiz Şaban Fazlıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi sosyal, kültürel ve sportif alanlarda dereceye giren öğrencilerini 08.04.2016 Cuma günü yapılan törenle ödüllendirildi. Yapılan törene İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Tuncay DEMİR, Şube Müdürlerimiz Mehmet Emin ASLANTÜRK ve Abdullah KARABULUT katıldı. 
Şaban Fazlıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ödül Töreni

13-04-2016

Wushu (vuşu) Çin savunma sporu dalında Kayseri Gençler İl Birincisi olan ve Türkiye Gençler Üçüncüsü olan  9-A sınıfından Sümeyye SAT’a  ödülünü  İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Tuncay DEMİR verdi.

13-04-2016

Tekvando dalında  Kayseri Gençler İl Birincisi olan 9-D sınıfından Seher Sena OK’a ödülünü  İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Mehmet Emin ASLANTÜRK verdi.

 


13-04-2016
Antalya ili Döşemealtı Yusuf Ziya Öner Fen Lisesinin düzenlediği “Türkiye’de ve Dünyada Volkanlar”  isimli Fotoğraf Yarışmasında Türkiye dördüncüsü olan 10/B sınıfından Ayşe  ÇELİK’e ödülünü    İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Abdullah KARABUT verdi.

 


13-04-2016

  Bu yıl yapılan YGS sınavında okul birincisi  olan 12/A sınıfından Ayşenur ÇİLSALLAR’a ödülünü okul müdürü  Sayın Nihat TAŞ verdi.

 

13-04-2016

    İlçe Milli Eğitim Müdürü yapmış olduğu konuşmada başarılı öğrencileri tebrik ederek    ”Biz ,öğrencilerimizi sadece eğitim-öğretim  alanında değil; sosyal, kültürel, sportif  her alanda  başarılı görmek istiyoruz.” dedi. Öğrencilere başarılı çalışmalarının devamını diledi.

 

Kılıçaslan Mah.Kızılırmak Cad.No 2 Melikgazi/KAYSERİ - 0352 233 28 69

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.